Login Pop-up

(+421) 903 802 782

Stavebné mechanizmy

KOLESOVÝ NAKLADAČ LIEBHERR 541

Základný model s kabínou ROPS, štd. lopatou a zubmi.

NAKLADAČ CAT 242

Šmykom riadený nakladač Cat® série B3 je kompaktný stroj s mnohými možnosťami výberu pracovných nástrojov. Poskytuje vynikajúci výkon, ktorý zvýšuje produktivitu na stavbe.

PÁSOVÉ MINIRÝPADLO CAT 305C CR

Priestorná kabína obsluhy poskytuje komfortné pracovné prostredie s jednoduchými páčkovými ovládačmi funkcií otočenia výložníka a pomocnej hydrauliky. Kompaktná konštrukcia stroja vám uľahčí prácu v stiesnených podmienkach.

PÁSOVÉ RÝPADLO CAT 312C L

Pásové rýpadlo s efektívne fungujúcim hydraulickým systémom dodáva vyšší výkon, ktorý zvyšuje schopnosti stroja pri rýpaní a zdvíhaní a umožňuje dosiahnuť celkovo vysokú produktivitu. V konfigurácii stroja vybaveného systémom Cat ovládánia pracovných nástrojov možno využiť najrozmanitejšie pracovné nástroje.

RÝPADLO-NAKLADAČ CAT 434E

Rýpadlo-nakladače Caterpillar s pohonom všetkých kolies sú univerzálne rýpacie a nakladacie stroje. Všetky modely sú vybavené robustnou konštrukciou zdvihových ramien nakladacej lopaty, ktorá umožňuje vyvinúť veľké vylamovacie sily. Podkop s teleskopickou násadou je uložený posuvne.

Valec V V 170

Vibračný valec VV 170 je samopojazdný stroj s kĺbovým rámom, pozostávajúci z ťahača, tvoreného nápravou s 2 pneumatikami a z valca, tvoreného 1 ocelovým hladkým vibrujúcim behúňom.

KONTAKT

STAVI TRANS s.r.o.
Dolná 73/14, 967 01, Kremnica, Slovensko
Mobil: (+421) 903 802 782
Email: stavitrans@stavitrans.sk  

Map
PRIHLÁSIŤ ODBER NOVINIEK
PODPORTE NÁS
Scroll to top